mamak evden eve nakliye hakkımızda

mamak evden eve nakliye hakkımızda

mamak evden eve nakliye hakkımızda

mamak evden eve nakliye hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ile sektörümüzde yenilikçi, çözüm odaklı, hızlı ve etkili, kaliteli, garantili ve son teknolojiyi kullanarak 20 yılımızı devirmiş bulunuyoruz. Evden eve nakliyat denilince, Mamak ve çevresinde akla gelen ilk isim olmaktan gurur duyuyoruz. Alanımızda yenilikleri takip ederek yolumuzda bilinçli olarak emin adımlarla ilerliyoruz. Nakliyat işlemlerimizi belli bir program çerçevesinde yaptığımızdan iş odalı olarak en kısa zamanda taşımacılık işimizi sonlandırıyoruz. Büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı, evden eve, fuar taşımacılığı, mekanik eşya taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi birçok taşımacılık işlerinde daima garantili hizmet sunmaktayız.

Firmamızın verdiği hizmetleri ve yenilikleri

Taşıma işlemi tecrübeli personeller tarafından belli bir sıra ile yapılmaktadır. Tecrübeli personellerimiz tarafından paketleme, kolileme, toplama ve kurulum ayrıca kırılacak ve hassas olan eşyalarınızın işaretlenmesi belli bir sıraya göre yapılmakta olup, bu işlerin bir profesyonellik işi olduğunu kanıtlıyoruz. Teknoloji takip ettiğimiz ve yeniliğe önem verdiğimiz için asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde en kısa zamanda taşıma işlemini yapmaktayız. Expertiz önceden mekânın mahal yerini inceler ve gerekli önlemler alınarak taşıma işlemini gerçekleştiririz. Nakliye sektöründe verdiğimiz garantili çalışamadan ötürü, firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınızı, aldığımız gibi teslim ediyor, kırılma, bükme, çizme gibi can sıkıcı oluşumların olmasına müsaade etmiyoruz. Kişisel taşımalarda meydana gelebilecek elden kaymaların önüne geçiyoruz.

Geçmişten bugüne profesyonel çalışmalar

Firmamıza başvurup bizi tercih ettiğiniz andan itibaren, taşımacılığın keyfini çıkarmanız ve sizi stresten uzak tutmak için size önden taşımacılığımızın planını aşama aşama anlatıyoruz. Böylelikle karşılıklı güven sayesinde taşıma işlemini tamamlıyoruz. Müşteri potansiyelimizin önerilerine değer vererek, gerekli önlem ve önerileri yerine getiriyoruz. %100 müşteri odaklı çalıştığımız için alanımızda büyüyen ve gelişen bir firma olarak tek lider kuruluşuz. Bünyemizde bulunan kamyonetlerin, tırların yıllık bakımları ve kalite standartlarına uygunlukları aksatılmadan yapılmakta ve şoförlerimize her yıl aralıklarla belli bir eğitim verilmektedir. Ayrıca her çalışanımıza yıllık periyotta sağlık taramaları yapılarak gerekli tedbirler ve önlemler alınır. Haftanın her günü 7/24 çalışıyor, gece gündüz demiyor, yaz-kış bakmaksızın hizmetlerimizi aksatmıyoruz. Hizmetlerimiz sizin talepleriniz olduğu için referanslarımız geniş bir yelpazede yer almaktadır.