Misyon – Vizyon

Temel Değer ve İlkelerimiz.

Misyon Vizyon

Misyon Vizyon

Firmamızda nitelikli personel sayısıyla hizmet veren yüksek destekleme ekipmanları sayesinde yaşam alanlarınızda bulunan her bir ürünü veya malzemeleri taşımasında en hızlı hizmet veren bir firma olmaktadır. Fiyatlandırmaları gayet makul olan eşyalarınız için ferdi sigorta gibi yasal zorunluluk gerektiren tüm işlemleri yapan firmamız 7/24 hizmet kalitesini benimseyerek sizlerin baş tacı olmaya devam etmektedir. Bizler Mamak nakliyat olarak kırılma dökülme gibi aksi problemleri sizlere yaşatmadan en seri şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Evden eve nakliye işlemlerinde her geçen gün yenilene sistemi kullanan firmamız eşyaları araca sığdırma işleminde problem yaşamadan sizlere en garantili hizmetleri vermeye devam etmektedir. Firmamızda vizyonumuz nakliye açısından evden eve nakliyat sistemlerini geliştirmeye devam ederken sürekli kendini geliştiren yapıda hizmet veren sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Şehir içi veya şehir dışı hizmetlerde asansörler sayesinde sağlık ve özenli bir şekilde organizasyon sağlayan firmamızda pişman olmayacağınız bir hizmet sizleri bekler. Evden eve eşya taşıma hizmetlerini kendi işine sadık çalışanlarla birlikte yapan kadromuz oldukça güçlüdür. Her zaman söz verdiğimiz işi yaparak takip yöntemleri oldukça güçlü kadro sayesinde fark içeren düzenli taşıma hizmetlerini sizlere yaşatmak bizlerin değişmez kuralları arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Kendi çalışma prensiplerinden şaşmayan misyon olarak sadık olmayı hedefleyen çalışanlarımız asla saygısızlık yapmadan sizleri memnun etmektedir. Tüm işlemlerde gerekli olan aktive edilen kaliteli iç düzenleri temiz araçlarımız olmakla birlikte kamyon yada tenteli tırlar sayesinde gecikme olmadan nakliye işlemleri yapılacaktır. Sizlere öneri sunan daima bilgilendirme yapabilecek kadar güçlü olan ortak şirketler topluluğu olan firmamız uzaklık mesafesine göre ulaşım tekliflerini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Mesafelere bakılmaksızın asansörlü nakliyat hizmetlerinde kısıtlama ve eşya ölçülerinde problem olmadan yerleşim sıkıntısına son veren destekleyici aparatlar sayesinde işlem yapan firma olmaktadır. Yolculuk esnasında oluşabilecek hasarlara karşı kısa sürede en kolay çözümleri sağlayabilen nakliyeyi sorunsuzca tamamlayan firma olmaktayız. Yüksek kuleli binalarda Şehir merkezlerinde ergonomik makinelerle yüksek finans merkezlerine bile problem olmadan uzun kilometrelerde bile daima sizlere hizmet veren firmayız.