Dışkapı Nakliyat

Dışkapı Nakliyat

Dışkapı Nakliyat

Dışkapı Nakliyat

Dışkapı Nakliyat

Nakliyat işi sanıldığının aksine oldukça zor ve dikkat gerektiren bir iştir ve bu işin sıradan bir personel ile yapılmayacağının farkındayız. Her biri işini ciddiye alarak ve büyük bir özveri ile çalışan ekibimiz ile en az sizler kadar bizler de eşyalarınıza önem vererek sıfır hata prensibi ile çalışıyoruz. Bizler biliyoruz ki kimse eşyasını gönül rahatlığı ile bir başkasına emanet edemez fakat uzun yıllardır kazandığımız tecrübe ile Dışkapı Nakliyat olarak kaliteli hizmet için çalışıyoruz.

Eşyalarınızı köpük ya da hava kabarcıklı pat patlar kullanarak herhangi bir zarar gelmemesi adına dikkatle paketliyoruz. Paketlemenin tek başına nakliyat işinde yeterli olmadığını bildiğimiz için paketlediğimiz eşyayı aynı özveri ile araca yerleşimini de sağladıktan sonra herhangi bir ani durum gelişme ihtimaline karşı gerekli tüm önlemleri alıp sabitleme işlemlerini yapıyoruz. Dışkapı Nakliyat olarak araçlarımızın çelik kasalı ve kapalı olması da işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Yıllardır pek çok firma ile de çalışmış ve müşterilerimizin memnun olmuşluğundandır ki firmamızla çalışan kurumlar Dışkapı Nakliyat için oldukça sağlam referans olmuştur. Bizler nakliyat firması olarak ekonomik çıkarlardan ziyade bizimle çalışan müşterimizin memnuniyetini hedefleyen bir vizyon anlayışı ile çalışmaktayız. Sizler de bu güvene ortak olmak isterseniz ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı ve dikkatli olmakla birlikte hijyen kurallarına da özen gösteren bir ekip sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir